vrck 2017 1028A Kaposvár lesz a Kazincbarcika ellenfele a férfi röplabda NB I döntőjében, mivel az elődöntő hétfői, ötödik mérkőzésen nagy csatában 3-2-re nyert a Kecskemét otthonában.

A mindent eldöntő találkozó hozta a sorozat legnagyobb küzdelmét: a Bajnokok Ligája-győztes Nagy Péter vezette somogyiak több mint kétórás meccsen kerekedtek felül riválisukon.

A Kaposvár a döntőben a Magyar Kupa-győztes, a szezonban még veretlen Kazincbarcikával (képünkön) mérkőzik.

A Vegyész RC Kazincbarcika házigazdaként még a múlt héten kedden 3-0-ra legyőzte a Pénzügyőr SE csapatát s mivel ezzel a harmadik mérkőzését is megnyerte, elsőként bejutott a döntőbe.

A tervek szerint a sporttelevízió a döntő meccseit is adni fogja. Az első meccset május 3-án (20 óra, Don Bosco Sportközpont) rendezik.

Elődöntők:

HÉP-Kecskeméti RC–FINO Kaposvár SE 2-3 (-24, 17, -21, 20, -14)

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-2 a Kaposvár javára.

Korábban:

Vegyész RC Kazincbarcika–Pénzügyőr SE 3-0 (23, 15, 13)

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-0, a Kazincbarcika javára.