Fucsovics Márton nagy csatában kikapott vasárnap a 4,9 millió euró (1,5 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában.

Bővebben: Monte-carlói tenisztorna: Fucsovics nagy csatában búcsúzott

Olympique Marseille–Salzburg és Arsenal–Atlético Madrid párharcokat rendeznek a labdarúgó Európa Liga elődöntőjében.

Bővebben: Európa Liga: Marseille–Salzburg és Arsenal–Atlético az elődöntőben

A Juventus közel volt a csodához a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szerdai visszavágóján a címvédő Real Madrid vendégeként: bár ledolgozta háromgólos hátrányát, ám a ráadásban Ronaldo tizenegyesgóljával a spanyolok jutottak a négy közé.

Bővebben: BL: állva maradt a Real

A magyar férfi vízilabda-válogatott bejutott a világliga szuperdöntőjébe, miután a keddi utolsó csoportmérkőzésen – 10-10 után – büntetőkkel kapott csak ki a spanyoloktól Pamplonában.

Bővebben: Vízilabda világliga: szuperdöntősök a magyarok

Doppingvétség miatt másfél évre eltiltották Pars Krisztián olimpiai bajnok kalapácsvetőt.

Bővebben: Eltiltották a magyar olimpiai bajnokot

A cseh csapattal vív osztályozót a magyar férfi teniszválogatott a Davis Kupa világcsoportjában maradásért.

Bővebben: Davis Kupa: a csehekkel vívnak osztályozót a magyarok

A magyar női labdarúgó-válogatott megszerezte első győzelmét a világbajnoki selejtezősorozatban: Markó Edina szövetségi kapitány együttese a horvátokat győzte le hétfőn.

Bővebben: Végre győzött a női labdarúgó válogatott

Babos Tímea kikapott a volt világelső Garbine Muguruzától a 250 ezer dollár (63,4 millió forint) összdíjazású keménypályás monterreyi női tenisztorna döntőjében.

Bővebben: Monterreyi tenisztorna: Babos kikapott Muguruzától a döntőben

A magyar férfi vízilabda-válogatott a hatodik helyen végzett az Európa Kupa rijekai nyolccsapatos Szuperdöntőjében, miután a vasárnapi helyosztón 15-7-re kikapott Montenegrótól.

Bővebben: Férfi vízilabda EK: a magyar csapat a hatodik helyen végzett

A fedettpályás világbajnok és téli dobó Európa Kupa-győztes Márton Anita lett március legjobbja az Európai Atlétikai Szövetségnél (EA).

Bővebben: Márton Anita március legjobb európai atlétája a nőknél

Babos Tímea bejutott a döntőbe a 250 ezer dollár (63,4 millió forint) összdíjazású keménypályás mexikói női tenisztornán.

Bővebben: Monterreyi tenisztorna: Babos döntős

A Ferencváros 31-29-re kikapott a Rosztov-Don csapatától a női kézilabda Bajnokok Ligájában, a negyeddöntős párharc szombati, első mérkőzésén Dabason.

Bővebben: Női kézilabda BL: házigazdaként kapott ki az FTC

A negyedik helyen kiemelt Babos Tímea legyőzte az olimpiai címvédő Monica Puigot a 250 ezer dollár (63,4 millió forint) összdíjazású keménypályás mexikói női tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

Bővebben: Babos legyőzte az olimpiai bajnokot

A magyar férfi kézilabda-válogatott 11 góllal legyőzte Ausztria csapatát a siófoki felkészülési torna pénteki nyitónapján.

Bővebben: Magyarország–Ausztria 33-22

A magyar férfi vízilabda-válogatott öt góllal kikapott pénteken az olasz együttestől az Európa Kupa rijekai nyolccsapatos Szuperdöntőjében.

Bővebben: Olaszország–Magyarország: 10-5

A magyar női labdarúgó-válogatott Szombathelyen 4-1-es vereséget szenvedett a világ élvonalába tartozó svéd csapattól a csütörtöki világbajnoki selejtezőmérkőzésen.

Bővebben: Női labdarúgó vb-selejtező: magyar vereség a svédektől

Döntetlennel kezdte meg szereplését a magyar férfi vízilabda-válogatott az Európa Kupa rijekai nyolccsapatos Szuperdöntőjében, amelynek nyitónapján Görögország együttese volt az ellenfél.

Bővebben: Magyarország–Görögország: 9-9

Ryan Sheppard amerikai tornász tagja lehet a magyar válogatottnak a hazai szövetség (MATSZ) elnöke, Magyar Zoltán szerint.

Bővebben: Ryan Sheppard amerikai tornász magyar válogatott lehet

A három megszerzett Európa-bajnoki érem  – az arany és a két ezüst – ellenére nem teljesen elégedett a súlyemelő Magát Krisztina.

Bővebben: Elégedetlen a magyar Európa-bajnok

Újra a Roger Federert váltó Rafael Nadal vezeti a férfi teniszezők világranglistáját, melyen Fucsovics Márton egy helyet rontva a 61.

Bővebben: Nadal újra a csúcson, Fucsovics a 61.