A címvédő Real Madrid hazai pályán 3-1-re legyőzte a Paris Saint-Germaint a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, szerdán, míg a Liverpool a mesterhármast szerző Sadio Mané vezérletével 5-0-ra kiütötte idegenben a Portót.

Bővebben: Idegenben ütötte ki a Portót a Liverpool

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) és a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) képviselői születésnapja alkalmából köszöntötték a 96 éves Szepesi Györgyöt.

Bővebben: Köszöntötték a 96 éves Szepesi Györgyöt

Baji Balázs 7.64 másodperces eredménnyel megnyerte a férfi 60 méteres gátfutást a Nemzetközi Atlétikai Szövetség fedettpályás sorozatának keddi, düsseldorfi állomásán.

Bővebben: Baji Balázs győzött Düsseldorfban

A címvédő Győri Audi ETO KC házigazdaként kilenc góllal legyőzte a dán Nyköbing FH csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének második fordulójában.

Bővebben: BL: kilenc góllal nyert a Győr, Mörk megsérült

Berki Krisztián olimpiai, világ- és Európa-bajnok tornász szeptemberi vállműtéte után a közelmúltban megkezdte az erősítő edzéseket és ősszel versenyezne ismét.

Bővebben: Berki Krisztián ősszel versenyez ismét

A Gémesi Csanád, Szatmári András, Szilágyi Áron összeállítású magyar csapat bronzérmet nyert a férfi kardozók idei első világkupa-versenyén, Padovában.

Bővebben: Bronzérmes kardozók

A Philadelphia Eagles nyerte a profi amerikaifutball-liga (NFL) nagydöntőjét, az 52. Super Bowlt.

Bővebben: A Philadelphia Eagles nyerte a Super Bowlt

Fucsovics Márton négy szettben kikapott David Goffintől vasárnap a liege-i Davis Kupa-nyolcaddöntőben, ezzel a tavaly döntős belgák 3-1-es összesítéssel továbbjutottak a negyeddöntőbe, míg a magyar válogatottra osztályozó vár szeptemberben.

Bővebben: Belgium-Magyarország: 3-2

babos timea 2017 10Babos Tímea pályafutása negyedik WTA-versenyét nyerte meg egyesben, miután a tajpeji 250 ezer dollár (61,2 millió forint) összdíjazású keménypályás tenisztorna vasárnapi döntőjében két szettben legyőzte az ukrán Katerina Kozlovát.

Bővebben: Babosnak nagyon megy

Két magyar érmet, egy ezüstöt és egy bronzot jósol a jövő pénteken kezdődő phjongcshangi téli olimpián az egyik amerikai sportadat-elemző cég.

Bővebben: Olimpia: két magyar érmet jósolnak az amerikaiak

A magyar női vízilabda-válogatott három forduló után, a félidőben vezeti a világliga európai selejtezőjét.

Bővebben: Női vízilabda világliga: félidőben élen a magyar válogatott

Babos Tímea egyesben bejutott a 226 ezer dollár (56,7 millió forint) összdíjazású tajvani női tenisztorna nyolcaddöntőjébe, miután az első fordulóban legyőzte az ausztrál Arina Rodionovát.

Bővebben: Tajvani tenisztorna: Babos egyesben is győzelemmel kezdett

Michelisz Norbert a gyári Hyundai pilótája lesz az idén új néven (WTCR) induló túraautó-világbajnokságon.

Bővebben: Michelisz Norbert a Hyundainál folytatja

A Nemzetközi Sportlövő Szövetség (ISSF) szavazásán Péni Istvánt választották meg 2017 legjobb puskásának, a sportági összesítésben pedig a második helyen zárt.

Bővebben: Péni a legjobb puskás

Pályafutása legjobbjaként Fucsovics Márton a 63. helyen áll a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján.

Bővebben: Fucsovics a csúcson

babos timea rohan bopannaBabos Tímea, oldalán az indiai Rohan Bopannával, meccslabdáról kapott ki vasárnap a Gabriela Dabrowski, Mate Pavic kanadai, horvát duótól az ausztrál nyílt teniszbajnokság vegyes párosának döntőjében.

Bővebben: Babosnak nem sikerült a duplázás

A magyar férfi kézilabda-válogatott Szlovénia csapatával játszik a jövő januári, német-dán közös rendezésű olimpiai kvalifikációs világbajnokság selejtezőjében. Három éve a szlovének jártak jól ezzel a párosítással.

Bővebben: Vb-selejtező: ismét kikapták a szlovéneket a magyarok

A címvédő Győri Audi ETO KC hat góllal kikapott a román CSM Bucuresti otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első fordulójában, péntek este.

Bővebben: Kézilabda BL: Bukaresti vereséggel kezdte a középdöntőt a Győr

Gianluigi Buffon szezon eleji döntését megváltoztatva a következő idényben is játszani szeretne a Juventus labdarúgócsapatában.

Bővebben: Buffon mégis folytatja

babos ausopenBabos Tímea, oldalán a francia Kristina Mladenoviccsal megnyerte az ausztrál nyílt teniszbajnokság női páros versenyét, miután a pénteki döntőben 6:4, 6:3-ra legyőzte az orosz Jekatyerina Makarovát és Jelena Vesznyinát.

Bővebben: Australian Open - Babosék a bajnokok