Baji Balázs abban bízik, hogy a múlt heti, londoni atlétikai világbajnokságon szerzett bronzérme egy új kezdet a pályafutásában.

Bővebben: Baji Balázs: remélem, ez egy új kezdet

Nikolics Nemanja bejelentette, hogy biztosan nem játszik a magyar labdarúgó-válogatottban a következő két világbajnoki selejtezőmérkőzésen, Lettország és Portugália ellen.

Bővebben: Nikolics lemondott két válogatott meccset

A holland Dafne Schippers megvédte címét női 200 méteres síkfutásban a Londonban zajló atlétikai világbajnokság pénteki versenynapján.

Bővebben: Atlétikai vb - Schippers címvédése 200 méteren

A nagy esélyeseket megelőzve, hatalmas meglepetésre a török Ramil Guliyev nyerte meg a férfi 200 métert a londoni atlétikai világbajnokság csütörtöki versenynapján.

Bővebben: Óriási meglepetés!

Két változás történt az augusztus végén és szeptember elején Budapesten sorra kerülő cselgáncs-világbajnokság magyar keretében.

Bővebben: Cselgáncs vb: változott a magyar keret

marton anitaA tavaly olimpiai harmadik helyezett súlylökő a londoni atlétikai vb-n nagyszerű utolsó dobással, 19,49 méterrel zárt másodikként a 19,94-gyel győztes kínai Kung Li-csiao mögött.

Bővebben: Márton Anita ezüstérmes a vb-n!

A Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid nyerte a labdarúgó Európai Szuperkupát, miután kedden 2-1-re legyőzte az Európa Ligában címvédő Manchester Unitedet Szkopjéban.

Bővebben: Európai Szuperkupa: negyedszer a Real Madridé a trófea

Az olimpiai bronzérmes Márton Anita könnyedén, első kísérletére teljesítette a selejtezős szintet és bejutott a női súlylökés szerdai fináléjába a londoni atlétikai világbajnokságon.

Bővebben: Márton Anitának egyetlen lökés kellett a döntőhöz

Stefan Svitek távozik a magyar női kosárlabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról.

Bővebben: Távozik a női kosárlabda-válogatott kapitánya

Gyomor-bélhurutban több sportoló is megbetegedett a Londonban zajló atlétikai világbajnokságot kiszolgáló egyik szállodában, köztük éremesélyesek. A hírt a szervezők is megerősítették kedden. A magyar csapat nem az érintett szállodában lakik.

Bővebben: Sorra betegszenek meg a vb-n az atléták

baji balazs londonSporttörténelmet írt, mert futószámban még soha nem állhatott vb-dobogón magyar versenyző.

Bővebben: Vb: Baji Balázs bronzérmes 110 gáton

Műtét és hosszú kihagyás vár Futács Márkóra, a Hajduk Split labdarúgójára, aki az előző idényben gólkirály lett a horvát élvonalban.

Bővebben: Futács Márkóra műtét és hosszú kihagyás vár

Nem változott a sorrend a bő élcsoportban a női teniszezők világranglistáján, melyet így továbbra is a cseh Karolina Pliskova vezet a román Simona Halep és a német Angelique Kerber előtt.

Bővebben: Babos jelentősen visszacsúszott

Tóth Ferenc a Világjátékokon aratott sikere után a vitorlázó műrepülők világbajnokságán is aranyérmet nyert. A magyar pilóta sporttörténelmet írt a Torunban rendezett vb-n, ugyanis hetedik világbajnoki címét szerezte meg, egyúttal sorozatban a harmadikat.

Bővebben: Sporttörténelmet írt a magyar vitorlázó műrepülő

Baji Balázs remek futással, összesítésben a negyedik legjobb idővel bejutott a döntőbe 110 méter gáton a londoni atlétikai világbajnokságon.

Bővebben: Baji futamgyőztesként döntős az atlétikai vb-n

A doppingvétség miatt kétszer is eltiltott Justin Gatlin reméli, hogy a londoni atlétikai világbajnokságon a 100 méteres síkfutásban aratott szombat esti győzelmével kivívja sportága elismerését, és diadala arra inspirál majd másokat, hogy helyre lehet hozni a hibákat.

Bővebben: A világbajnok Gatlin reménykedik

Usain Bolt bronzérmes lett a 100 méteres síkfutás szombati döntőjében a londoni atlétikai világbajnokságon, miután Justin Gatlin és Christian Coleman is megelőzte. Krizsán Xénia holtversenyben a 14., Zsivoczky-Farkas Györgyi pedig a 22. helyen áll az első nap után a hétpróbázók versenyében, négy szám után.

Bővebben: Boltot Gatlin és Coleman is megverte 100 méteren

A férfiaknál a tiszaújvárosi világkupaverseny győztese, Bicsák Bence nyert a Velencei-tónál zajló U23-as triatlon Európa-bajnokságon szombaton, míg a Tiszaújvárosi Triatlon Klub versenyzője, Dévay Márk harmadik lett. A nők mezőnyében Bragmayer Zsanett a második helyet szerzett.

Bővebben: Tiszaújvárosi versenyző érme az U23-as triatlon Eb-n

A kalapácsvető Gyurátz Réka nem került be a döntőbe a londoni atlétikai világbajnokságon.

Bővebben: Gyurátznak sem jött össze a döntő

neymar psgNeymar nem játszhat ma, a francia labdarúgó-bajnokság első fordulójában új csapata, a Paris Saint-Germain színeiben.

Bővebben: Neymar még nem játszhat a PSG-ben